Był sobie plan

Nieopatrznie wspomniałam o nim w poprzednim wpisie. Jednak licho nie śpi, bo bardzo lubi wtykać swoje wścibskie paluszki w nurt pozornie przewidywalnych wydarzeń. Nie inaczej było i tym razem.

Wyjazd się udał, a jakże. Dotarliśmy tam, gdzie chcieliśmy. Podobnie, jak w zeszłym roku, Smardzewice nad Zalewem Sulejowskim przywitały nas słońcem, uspokajającym szumem drzew i rozkołysanej wiatrem wody, błogą ciszą i spokojem. A o to nam przecież chodziło.

Ale te urocze „okoliczności przyrody” miały również posłużyć jako obiekt fotograficznych wprawek i urozmaicone tło do zdjęć mojej umiarkowanie skromnej osoby, okraszających relację na żywo (no, prawie…) z naszej wyprawy. Powiększyliśmy więc bagaż o stosowny sprzęt.

I rzeczywiście fotek napstrykaliśmy całkiem sporo. Niestety, dostęp do wi-fi, którym szczyciło się nasze agroturystyczne gospodarstwo, okazał się czystą fikcją i już pierwszego wieczoru wiadomo było, że tytułowy plan nie ma szans na realizację.

A gdy wróciliśmy do Warszawy, tyle jeszcze mieliśmy rzeczy do zrobienia i spraw do załatwienia, że urlop się skończył, a porządnego wakacyjnego postu jak nie było, tak nie ma i już nie będzie.

Na pocieszenie mogę tylko napisać, że zapas zdjęć i pomysłów jest, więc postaram się w miarę regularnie wytrząsać je z dysku w komputerze i ze swej głowy, na której, jak widać na załączonych obrazkach, znów „zalęgły się” warkoczyki (tym razem nieco bardziej kolorowe).

maksi sukienka – Allegro
wdzianko – lumpeks
chusta/szal, pierścionek – Ganga
kolczyki – twórczość własna
naszyjnik, bransoletka – India Market
torebka – Bastetlady

Podobne wpisy

Tags: , , , , , ,

Comments (3)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Antica pisze:

    aniesbrand: Dziękuję.

    Asia Ethnodesign: Oj tak, więc teraz ostrożnie mówię tylko o pomysłach. Dziękuję. Bardzo lubię ten odcień, zwłaszcza w połączeniu z brązem.

  2. Plany już mają to do siebie że bardzo opierają się realizacji. Też miałam plan… no cóż. Pięknie ci w takich płomiennych pomarańczach.

  3. aniesbrand pisze:

    pasuje Ci pomarańcz 😉

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *