Człowiek człowiekowi

Filed in Dodatki, Fotografia, Torebka by on 14/09/2012 11 komentarzy

Niedawno żaliłam się, że nasz aparat fotograficzny całkowicie już utonął w odmętach surrealistycznej różowości, a na nowy jak na razie się nie zanosi, w związku z czym może być problem z kontynuacją bloga.

Wieść o tym, za sprawą mojego kochanego Mężczyzny, dotarła do Jego szefowej, wtajemniczonej już nieco w moje szafiarskie zainteresowania.  Usłyszawszy o naszym kłopocie była tak miła i pożyczyła nam swój sprzęt. W dodatku na czas nieokreślony.

Czym prędzej więc zabrałam się za naukę jego obsługi. W pierwszej sesji, jako wdzięczna modelka, wystąpiła artystycznie „zaturbaniona” torba, wykonana przez Bastet. Pokazywałam ją już co prawda przy okazji relacji z małego zlotu szafiarskiego u Baglady. Ale uroda tego patchworkowego dzieła zdecydowanie zasługuje na uważniejsze spojrzenie.

A jeśli obejrzawszy moje, bardzo niedoskonałe jeszcze, foto-dokonania, poczujecie niedosyt, na blogu autorki oraz na jej profilu na Facebooku znajdziecie znacznie więcej. Spod rąk zdolnej „koleżanki po szafie” wychodzą bowiem nie tylko torby, ale i cudne słoniki. A zanosi się na to, iż asortyment jeszcze się powiększy.

Podobne wpisy

Tags: , ,

Comments (11)

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. Marishka pisze:

  A do Bastetowych toreb idealnie pasują masajki MARISCAPES 🙂 Mamy wspólne Klientki, które przychodzą do mnie od Niej i na odwrót 🙂 Można sobie idealnie dopasować naszyjnik do torby (i nie tylko) ponieważ tworzę moje cudeńka głównie na zamówienie.

  Pozdrawiam kolorowo i serdecznie zapraszam!
  http://www.facebook.com/mariscapes00

  Marishka

 2. Antica pisze:

  Cała przyjemność po mojej stronie. 🙂 A że będzie się długo i dobrze nosić, o to jestem spokojna. 🙂

 3. Bastet pisze:

  mam *nadzieję! Zeżarło mi słówko 😉

 4. Bastet pisze:

  Ależ mnie zaszczyt kopnął :D! Szalenie mi miło, że torba poczyniła takie kroki w branży modelingowej ;). Mam że będzie się długo i dobrze nosić (oby bez zmarszczek i rozstępów ;)).

 5. Antica pisze:

  gryziolki: Trzeba sobie radzić. Torba jest bardzo pojemna, a przy tym wytrzymała.

  Lawendowa Kraina: O ile nic się nie zmieniło, to 45 złotych. Można wybrać opcję zwykłą i z poszerzonym dnem. Oprócz zaturbanionych, Bastet szyje też z motywami zwierząt: słonie, pawie, co tylko chcesz. Po szczegóły odsyłam do autorki.

 6. Piękna torba! Wiesz może w jakiej cenie Bastet je sprzedaje?

 7. Super. A już się martwiłam że będę musiała czekać dłuuugo na kolejne posty. Torba wygląda na pojemną.

 8. Antica pisze:

  Szefowa też człowiek. 😉

 9. Angua pisze:

  Dobrze mieć taką szefową 🙂

 10. Antica pisze:

  Nie stukać, nie rozważać, tylko brać! 🙂

 11. dzieckokwiatu pisze:

  Sama stukam nogą i rozważam torby bastet, bo są cudne 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *