Wyprawa do wód

Filed in Etno, Kamizelka, Maxi sukienka, Turban, Wydarzenia by on 22/08/2012 8 komentarzy

Miniony tydzień trudno zaliczyć do spokojnych i bezstresowych. Upłynął głównie pod znakiem problemów ze zdrowiem Ł. Szczęśliwie w niedzielę poczuł się On już na tyle dobrze, że mogliśmy wybrać się wraz z moimi Rodzicami na wspólną wycieczkę. Celem wyprawy były tężnie solankowe w podwarszawskim Konstancinie.

Spędziliśmy tam w sumie prawie pół dnia, kojąc nieco skołatane nerwy szmerem nieustannie spływającej po tężniach wody oraz zielenią i ciszą otaczającego je parku, a przede wszystkim chłonąc słone lecznicze opary.

Dodatkową rozrywką była obserwacja wszechobecnych, dokazujących beztrosko dzieci. A chwilami również zabawne reakcje mijanych ludzi na zamotany na mej głowie turban, tudzież resztę entourage’u, bądź co bądź nieco rzucającego się w oczy.

maksi sukienka – Allegro
kamizelka, chusta, torebka – lumpeks
kolczyki – Rossmann
bransoletka – Six, %
pierścionek – Bijou Brigitte, %

Podobne wpisy

Tags: , , , ,

Comments (8)

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. Antica pisze:

  Dziękuję bardzo. 🙂 Tak, ludzie mają pomysły… 😉

 2. Angua pisze:

  Przepiękna ta sukienka.
  Co do turbanu, kiedyś gdy miałąm takowy zamotany, pewna dziewczynka na spacerze z mamą zapytała ja: Czemu ona ma na głowie turban? Odpowiedź: bo ta pani pewnie jest Murzynką… A nawet nie byłam opalona 🙂
  Zdrowia życzę.

 3. Antica pisze:

  gryziolki: Dziękuję w Jego imieniu. Oj tam od razu obłędnie… 😉 Z dredkami chcę spróbować jeszcze raz, tym razem oddając się w ręce Agi. Czekam tylko, aż ściągnie do Warszawy. A kolczyki nabyłam całkiem niedawno. To dokładnie takie, jak te pomarańczowe. Chyba w każdym większym Rossmannie jeszcze powinny być.

  beautymaniak: Dziękuję bardzo. 🙂

 4. beautymaniak pisze:

  Pięknie wyglądasz, a w turbanie genialnie!

 5. Dobrze że juz lepiej. Niech wraca szybko do zrowia.
  Obłędnie wyglądasz w turbanie. Przez moment myslałam że jest zawiązany na dredkach, ale sobie przypomniałam że masz je juz rozplatane. Szkoda, bo dredki to fajna rzecz – może nastepnym razem nie będzie takich rewelacji… a kiedy Ty takie cudne kolczyki w Rossmanie kupiłaś. tez takie chce.

 6. Antica pisze:

  agg: Dziękuję. Na żywo kolory są jeszcze ciekawsze i bardziej intensywne. 🙂

  Scarlet: Dziękuję bardzo. 🙂 Oj, niestety, czasami rzeczywiście przestaje być śmiesznie… 🙁

 7. Scarlet pisze:

  Reakcje ludzi są ciekawe, póki to sama ciekawość. Łażę po mieście najczęściej sama, doskwiera mi to, jak bardzo ludzie potrafią być chamscy…
  Pięknie wyglądasz, z resztą jak zawsze 😉

 8. agg pisze:

  pięknie wyglądasz, sukienka absolutnie genialna 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *