Zestaw kryzysowy

Urlopowe rozleniwienie trwa w najlepsze. Żeby wypełznąć z domowych pieleszy potrzebuję naprawdę kuszącego pretekstu. A wczoraj właśnie nadarzyła mi się taka sposobność. Po długiej nieobecności Agaaf zawitała do Warszawy. Była więc okazja do spotkania się na plotki przy kawie.

Przed wyjściem nie obyło się oczywiście bez krótkiej sesji zdjęciowej. Przeglądając fotki będące jej rezultatem zauważyłam, że – przyznam nieskromnie – tak zupełnie mimochodem skomponowałam całkiem niezły zestaw „kryzysowy”, bo w sumie za niecałe 30 złotych.

maksi sukienka, wdzianko, szal, torebka, broszka – lumpeks
naszyjnik, kolczyki – twórczość własna
pierścionek – India Market
opaska – Parfois
sandałki – Ambra

Podobne wpisy

Tags: , , , , , , , ,

Comments (4)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Antica pisze:

    Agaaf poznałam „na żywo” jako pierwszą. Szkoda, że nie zdążyłam przeczytać wszystkich postów ze starej wersji Twojego bloga. 🙁 Ale z ciekawością będę śledzić jego nową odsłonę. Powodzenia. 🙂

  2. To Agaaf też znasz?! No nie XD Czymże jeszcze mnie zaskoczysz, światowa kobieto?
    U mnie – zaznaczam – to nie jest nowy blog, to ten sam profil. Zmieniłam adres, nick, wykasowałam archiwum. Po epizodzie przypadkowego wklejenia adresu na FB, było zbyt duże ryzyko, że ktoś z roboty mógł sobie poczytać o sobie i wolałam zareagować radykalnie.

  3. Antica pisze:

    Dziękuję. Jak już wiesz, to moja ulubiona kolorystyka. Pogoda na wyjście jest zupełnie dobra, tylko w domu jest tyle ciekawych zajęć… A poza tym to całe szykowanie jest okropnie męczące. 😉

  4. piękny ten zestaw, taki kawowy. bardzo podobają mi się brązy. znam to uczucie – trudno jest mnie wyciągnąć z domu jak nie muszę wychodzić, zwłaszcza w taką pogodę. spotkania z Agg zazdroszczę.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *